Planvask - oppheving av reguleringsplan for Evjeåsen - kunngjøring av planvedtak
Hovedutvalg for bygg, regulering og næring vedtok 10.02.26, sak 26/10 å oppheve reguleringsplanen for Evjeåsen med planID H0064
Sist endret 26.08.2026 13:51
Fristen for å sende inn klage er 19. mars 2026.
Slik sender du klage
Send klagen skriftlig til:
Merk gjerne klagen med «Reguleringsplan for Evjeåsen, PlanID 3901 H0064».
Hvor finner du dokumentene?
Saksdokumentene er tilgjengelige her: