Ansatte på kulturskolen

 

Navn

Disiplin/instrument

e-postadresse

Thomas Andersen

 Dirigent i Granly skolekorps

tubathomas@hotmail.com

Dag Øystein Berger

Cello og orkester

dag.berger@horten.kommune.no

Frank Christensen

Dirigent Fagerheim og Falkensten skolekorps og Lysheim skolekorps

fra--chr@online.no

Audun Bull-Hansen

Dirigent Åsgården skolekorps

audun@contessa.no

Azra Hamzic

Saksbehandler

azra.hamzic@horten.kommune.no

Magnar Heimdal

Fiolin og orkester

magnar.heimdal@horten.kommune.no

Bjørn Norvall Hoemsnes

Piano og komposisjon

BjornNorvall.Hoemsnes@horten.kommune.no

Mari Aspaas Johannessen

Kulturkarusell, Musikkterapi, Babysang og Musikklek 

mari.johannessen@horten.kommune.no

Carola Johnson

Gitar

carola.johnson@horten.kommune.no

Katinka Kirjak

Piano/pianogrupper

katinka.kirjak@horten.kommune.no

Asbjørn Kjølberg

Dirigent i Horten skolekorps

dirigent@lnsk.no

Øystein Sandtrø

Rektor

oystein.sandtro@horten.kommune.no

Marit Viljugrein

Visuelle kunstfag

marit.viljugrein@horten.kommune.no

Thor Arvid Næss

Piano/ Pianogrupper/akkompagnatør

thor.naess@horten.kommune.no

Benny Solli

Dirigent i Granly skolekorps

mail@bennysolli.com

Gry Kulsrud Tharaldsen

Tverrfløyte og tilrettelagt musikkopplæring

gry.kulsrudtharaldsen@horten.kommune.no

Frøydis Waaler

Kor og sang

frøydis.waaler@horten.kommune.no

Tonje Westbye

Dans

tonje.westbye@horten.kommune.no

Sverre Wiik

Gitarkurs

sv-wii@online.no

 

Sist endret 07.07.2017
Fant du det du lette etter?

Kontakt

  • Horten Kulturskole
    Postboks 10,
    3191 HORTEN
  • Besøk
    Storgata 37
    3182 HORTEN
  • Telefon
    33 08 57 31
    33 08 57 39
  • e-post
    kulturskolen@horten.kommune.no