Kontakt oss

Klikk for stort bildeTa gjerne kontakt hvis du lurer på noe. Vi svarer på stort og smått!
Besøksadresse: Evjeveien 10, 3189 Horten
Telefon: 33 08 69 60
E-post: oreronningen@horten.kommune.no

Detaljert kontaktinformasjon:

SKOLENS ADMINISTRASJON FOR SKOLEÅRET 2019 - 2020: 

NAVN 

STILLING 

TELEFON

MOBIL 

E-POST 

Orerønningen

  

33086960 

 

oreronningen@horten.kommune.no  

Linda T. Jensen

Rektor 

33086962 

41429804

linda.Jensen@horten.kommune.no

Guro Svalastoga 

 

Erland Bratli

Inspektør

 

 

Inspektør

33086964

 

33086964  

93283714

 

92405916 

guro.svalastoga@horten.kommune.no   


erland.Bratli@horten.kommune.no

Trine Johnsen 

Saksbehandler 

33086960 

  

trine.johnsen@horten.kommune.no  

Jan Johansen 

Rådgiver 

33086966 

  

jan.johansen@horten.kommune.no  

Tonje Nilsen 

Sosiallærer 

33086965 

93838761 

tonje.nilsen@horten.kommune.no  

Torill Tellefsen 

Leder for spesialundervisning 

33086968 

97583835 

torill.tellefsen@horten.kommune.no  

Karl Kristoffer Olsen 

Digitalpedagog

33086973 

99495112 

karl.olsen@horten.kommune.no  

KONTAKTLÆRERE 8. TRINN 2019/2020:

Elin J. Hansen og Kristine Indresand

Kontaktlærere 8A

33086970

92843180

elin.hansen2@horten.kommune.no

kristine.indresand@horten.kommune.no

Anne Vigdis T. Skogsholm og Hedvig G. Holth

Kontaktlærere 8B

33086973

40854972

92898952

anne.skogsholm@horten.kommune.no

hedvig.holth@horten.kommune.no

Cathrine Raudeberg og Espen Haug

Kontaktlærere 8C

33086979

91820595

92024686

cathrine.raudeberg@horten.kommune.no

espen.haug@horten.kommune.no

KONTAKTLÆRERE 9. TRINN 2019/2020:

Sondre Gausvik Grønbech

Kontaktlærer 9A

33086973

94269982

sondre.gronbech@horten.kommune.no

Emilie Vårheim Gundersen

Kontaktlærer 9B

33086969

93296217

emilie.gundersen@horten.kommune.no

Geir Dåstøl

Kontaktlærer 9C

33086973

90074291

geir.dastol@horten.kommune.no

Tormod Spanglo og Idunn Myklebust

Kontaktlærere 9D

33986971

 

tormod.spanglo@horten.kommune.no  

idunn.myklebust@horten.kommune.no

KONTAKTLÆRERE 10. TRINN 2019/2020: 

Astrid Gunneng 

Kontaktlærer 10A 

33086971 

94871615 

astrid.gunneng@horten.kommune.no  

Thomas G. Klokk og Mikkel T. B. Kaardahl

Kontaktlærere 10B 

33086972 

33086972 

41933783

94187044 

thomas.klokk@horten.kommune.no

mikkel.kaardahl@horten.kommune.no  

Kristin A. Larsen og

Karl Olsen

Kontaktlærere 10C 

33086972 

90208973 

99495112

Kristin.larsen@horten.kommune.no   

Karl.olsen@horten.kommune.no

 FAGLÆRERE 2019 - 2020: 

Tevje Eriksen 

Faglærer 

33086969 

  

tevje.eriksen@horten.kommune.no  

Grethe Lingum Gjertsen 

Faglærer 

33086970 

92843180 

grethe.gjertsen@horten.kommune.no  

Lotte Uth Gjersøe 

Faglærer 

33086969 

97530695 

lotte.gjersoe@horten.kommune.no   

Elisabeth K. Larsen 

Faglærer 

33086969 

93295496 

elisabeth.larsen@horten.kommune.no  

Tonje Skifjeld 

Faglærer 

33086970 

48213193 

tonje.skifjeld@horten.kommune.no   

Grete Stokke 

Faglærer 

33086971 

95459 86 

grete.stokke@horten.kommune.no   

Ulf Styren Stavnar

Faglærer

33086969

 

ulf.stavnar@horten.kommune.no

Victoria Higueras de Vicente

Faglærer

33086969

48424392

victoria.higuereasdevicente@horten.kommune.no

Karina Olsen Bergli 

Assistent 

33086970 

93002638 

karinaolsen.bergli@horten.kommune.no  

Pamela Ceron

Miljøarbeider

33086969

 

pamela.cerom@horten.kommune.no

AVDELING F 2019 - 2020: 

Mona Nymoen 

Avdelingsleder/miljøarbeider 

 

97550002 

mona.nymoen@horten.kommune.no  

Beate Frøystad Simonsen 

Kontaktlærer 

 

33086973

beate.simonsen@horten.kommune.no  

Hege Baggethun 

Kontaktlærer

 

33086973

hege.baggethun@horten.kommune.no  

Marte E. Vinje

Kontaktlærer

 

33086973

marte.vinje@horten.kommune.no

Erik Svensson 

Assistent 

 

97550002 

erik.svensson@horten.kommune.no  

         

Anita Røed Gromstad 

Helsefagarbeider 

 

97505002  

anita.gromstad@horten.kommune.no  

Kirsti Bentzen 

Assistent 

 

97550002 

kirsti.bentzen@horten.kommune.no  

Solfrid Thorsen 

Helsefagarbeider 

 

97550002 

solfrid.thorsen@horten.kommune.no  

SKOLEHELSETJENESTEN 2019 - 2020:

Helsesøster har kontortid på Orerønningen hver mandag, onsdag og torsdag 

Trude Tomasgård

Helsesykepleier

33086967 

97550432 

trude.tomasgard@horten.kommune.no  

Helsestasjonen i Horten 

  

33085710 

  

  

Kontakt

  • Horten Kommune
    Postboks 10,
    3191 HORTEN
  • Besøk
    Teatergata 11
    3187 HORTEN
  • Telefon
    33 08 50 00
  • E-post
    postmottak@horten.kommune.no
  • Åpningstider
    Hverdager: 08-15.00
  • Organisasjonsnummer
    964 951 284