Ansatte 2020/2021

Her finner du kontaktinfo til alle ansatte ved Borre ungdomsskole

Administrasjon Borre ungdomsskole

 

Stilling

Navn

E-postadresse

Telefonnummer

Internnummer

Administrasjon

Borre ungdomsskole

borre.ungdomsskole@horten.kommune.no

33 08 60 10

33 08 60 10

Rektor

Heidi A. Walvik

heidi.walvik@horten.kommune.no

932 11 143

33 08 60 11

Undervisningsinspektør/LSU og stedfortreder

Cecilie H. Eriksten

cecilie.erikstein@horten.kommune.no

90858126

33 08 60 14

Undervisningsinspektør

Fredrik Bertelsen

@horten.kommune.no

 

33 08 60 27

Saksbehandler

Arnhild Arvesen

arnhild.arvesen@horten.kommune.no

 

33 08 60 10

Rådgiver

Guro Jovall

guro.kolderup@horten.kommune.no

92450686

33 08 60 13

Sosiallærer

Øydis Raddum

oydis.raddum@horten.kommune.no

92862371

 

Helsesykepleier

Vivian Tafjord

vivian.tafjord@horten.kommune.no

409 11 787

33 08 60 27

Miljøterapeut

Linn J.R. Holvik

linn.holvik@horten.kommune.no

47638919


 

 

Skoleåret 2021/2022

8.trinn

Navn

E-post

Telefonnummer

Internnummer

Kont.lærer 8a

Live Hersløv

live.herslov@horten.kommune.no

 

33 08 60 16

Kont.lærer 8a og trinnleder

Katrine Okkelmo

katrine.okkelmo@horten.kommune.no

 

33 08 60 16

Kont.lærer 8b

Anne Lindstad

anne.lindstad@horten.kommune.no

 

33 08 60 16

Kont.lærer 8b Angela Van Rheen angela.vanrheen@horten.kommune.no   33 08 60 16

Kont.lærer 8c

Karoline L Gallis

karoline.landsnes@horten.kommune.no

 

33 08 60 16

Kont.lærer 8c

Anne Kjersti Thorkildsen

anne.thorkildsen@horten.kommune.no

 

33 08 60 16

Kont.lærer 8d

Ludwig Feyling

ludwig.feyling@horten.kommune.no

 

33 08 60 16

Kont.lærer 8d 

Kristine Aas Hansen

kristine.froysa@horten.kommune.no

476 27 448

33 08 60 16

 

9. trinn

Navn

E-post

Telefonnummer

Internnummer

Kont.lærer 9a

Kenneth Skullestad

kenneth.skullestad@horten.kommune.no

 

33 08 60 17

Kont.lærer 9a

Elisabeth Skjønhaug

elisabethh.skjonhaug@horten.kommune.no

 

33 08 60 17

Kont.lærer 9b

Fredrik Mysen

fredrik.mysen@horten.kommune.no

934 44 284

33 08 60 17

Kont.lærer 9b

 

 

 

 

Kont.lærer 9c

Solveig Bang

solveig.Bang@horten.kommune.no

 

33 08 60 17

Kont.lærer 9c

Torgeir Bull

torgeir.bull@horten.kommune.no

 

33 08 60 17

Kont.lærer 9d

Kirsti Swensen

kirsti.swensen@horten.kommune.no

 

33 08 60 17

Kont.lærer 9d

Elmira Yamansarova

elmira.Yamansarova@horten.kommune.no

 

33 08 60 17

Kont.lærer        33 08 60 17

 

   

 

10. trinn

Navn

E-post

Telefonnummer

Internnummer

Kont.lærer 10a

Hege Elvestad

hege.elvestad@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10a

Aadne Aasland

aadne.aasland@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10b

Nell Galaas-Hansen

nell.gaalaas-hansen@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10b

Svetlana Boghinschi

svetlana.boghinschi@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10c

Liv Gjellerud

liv.gjellerud@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10c

Thomas Selnes

thomas.selnes@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10d

Per Olav Heimstad

per.heimstad@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

Kont.lærer 10d og trinnleder

Hanne Marthe Thoresen

Hanne-Marte.Thoresen@horten.kommune.no

 

33 08 60 18

           

 

 

   

Avdeling F

 

Navn

E-post

Telefonnummer

Avdelingsleder / miljøarbeider

Monica A. Lund Hagen

monica.hagen@horten.kommune.no

90216196

Kont.lærer avdeling F

Bente Olsen

bente.olsen@horten.kommune.no

920 11 456

Pedagog avd. F

Line Kristiansen

line.kristiansen@horten.kommune.no

 

Assistent

Assistent Morten Røsten Oldertrøen morten.oldertroen@horten.kommune.no  
Assistent Jens Eivind Jensen    

Assistent

Filip T. Svele

filip.svele@horten.kommune.no

 

Assistent

Kristine Akselsen

Kristine.Akselsen@horten.kommune.no

 

 

Mediateket

Mediateket

Navn

E-post

Telefonnummer

Kont.lærer

Øydis Raddum

oidis.raddum@horten.kommune.no

970 82 652

Spes ped lærer

Gregory D. Campher

gregory.campher@horten.kommune.no

 

Assistent

Filip T. Svele

filip.svele@horten.kommune.no

Kontakt

  • Horten Kommune
    Postboks 10,
    3191 HORTEN
  • Besøk
    Teatergata 11
    3187 HORTEN
  • Telefon
    33 08 50 00
  • E-post
    postmottak@horten.kommune.no
  • Åpningstider
    Hverdager: 08-15.00
  • Organisasjonsnummer
    964 951 284