Internasjonalt og spennende læringsmiljø!

Forsidebilde - Velkommen til Horten voksenopplæring - Klikk for stort bilde

Horten kommunale voksenopplæring tilbyr opplæring i norsk for voksne innvandrere, grunnskoleopplæring og spesialundervisning for voksne. Vi har et spennende og internasjonalt læringsmiljø med ca. 200 elever fra 45 land. Vi foretar kartlegging og realkompetansevurdering på grunnskolenivå. Andre tjenester vi tilbyr er kunnskapsprøver i alkoholloven, etablererprøve, foreldre og barn gruppe, statsborger- og samfunnskunnskapsprøver. Vi gjennomfører norskprøver både skriftlig og muntlig tre ganger i året. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål eller ønsker mer informasjon om våre tjenester.

 Ansatte ved Horten kommunale voksenopplæring:

Skolens kontor
Skolens kontor
Navn Epost Epost administrasjonen
Hanne Mari Jordsmyr hanne-mari.jordsmyr@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Olena Timchenko olena.timchenko@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Grunnskole
Grunnskole
Navn Epost
Ane Marie Hordvik (koordinator) Ane.Hordvik@horten.kommune.no
Frode Arnesen Frode.Arnesen@horten.kommune.no
Jon Magnus Erichsen Jon.Erichsen@horten.kommune.no
Ingvild Harvik Ingvild.Harvik@horten.kommune.no
Hilde B. Kalvik Hilde.Kalvik@horten.kommune.no
Heidi Skilnand Heidi.Skilnand@horten.kommune.no
Alexander Holt Skottvåg Alexander.Skottvag@horten.kommune.no
Norskopplæring
Norskopplæring
Navn Epost
Trine Mellberg (koordinator) Trine.Mellberg@horten.kommune.no
Karin R. Arvesen Karin.Arvesen@horten.kommune.no
Camilla Framnes Camilla.Framnes@horten.kommune.no
Ingvild Harvik Ingvild.Harvik@horten.kommune.no
Tove L. Håkestad Tove.Hakestad@horten.kommune.no
Marit Kristiansen Marit.Kristiansen@horten.kommune.no
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no
Jon Amund Magnæs Jon.Magnaes@horten.kommune.no
Sherifa Lucie Matteo Sherifa.Matteo@horten.kommune.no
Agnete Thomsen Agnete.Thomsen@horten.kommune.no
Arild Wabø Arild.Wabo@horten.kommune.no
Introduksjonsprogram
Introduksjonsprogram
Navn Epost
Linda R. Bårdseth Linda.Bardseth@horten.kommune.no
Tomas Mengestab Tomas.Mengestab@horten.kommune.no
Rådgiver
Rådgiver
Navn Epost
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no
Undervisningsinspektør
Undervisningsinspektør
Navn Epost
Runar Nødtvedt Runar.Nødtvedt@horten.kommune.no

"Kong Sverre" - Skolebygg - Karljohansvern - Klikk for stort bilde

Kontakt

Gry Aas
Gry Aas
Rektor
Tlf: 33 08 57 35
Mob: 975 82 446
Runar Nødtvedt
Runar Nødtvedt
Fung. undervisningsinspektør
Tlf: 33 08 57 47

Kontakt

  • Horten Kommunale voksenopplæring
    Postboks 10
    3191 Horten
  • Besøk
    Kong Sverre, Nedre vei 18
    3183 Horten
  • Telefon
    33 08 57 30
    33 08 57 32
  • e-post
    vo@horten.kommune.no