Internasjonalt og spennende læringsmiljø!

Forsidebilde - Velkommen til Horten voksenopplæring - Klikk for stort bilde

Horten kommunale voksenopplæring tilbyr opplæring i norsk for voksne innvandrere, grunnskoleopplæring og spesialundervisning for voksne. Vi har et spennende og internasjonalt læringsmiljø med ca. 150 elever fra 25 land. Vi foretar kartlegging og realkompetansevurdering på grunnskolenivå. Andre tjenester vi tilbyr er kunnskapsprøver i alkoholloven, etablererprøve, foreldre og barn gruppe, statsborger- og samfunnskunnskapsprøver. Vi gjennomfører norskprøver både skriftlig og muntlig tre ganger i året. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål eller ønsker mer informasjon om våre tjenester.

 Ansatte ved Horten kommunale voksenopplæring:

Skolens kontor

Skolens kontor
Navn Epost Epost administrasjonen
Hanne Mari Jordsmyr hanne-mari.jordsmyr@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Olena Timchenko olena.timchenko@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no

 

Lærere

Lærere
Navn Epost
Ane Marie Hordvik (koordinator) Ane.Hordvik@horten.kommune.no
Trine Mellberg (koordinator) Trine.Mellberg@horten.kommune.no
Frode Arnesen Frode.Arnesen@horten.kommune.no
Jon Magnus Erichsen Jon.Erichsen@horten.kommune.no
Camilla Framnes Camilla.Framnes@horten.kommune.no
Ingvild Harvik Ingvild.Harvik@horten.kommune.no
Tove L. Håkestad Tove.Hakestad@horten.kommune.no
Marit Kristiansen Marit.Kristiansen@horten.kommune.no
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no
Jon Amund Magnæs Jon.Magnaes@horten.kommune.no
Sherifa Lucie Matteo Sherifa.Matteo@horten.kommune.no
Runar Nødtvedt Runar.Nødtvedt@horten.kommune.no
Heidi Skilnand Heidi.Skilnand@horten.kommune.no
Alexander Holt Skottvåg Alexander.Skottvag@horten.kommune.no
Agnete Thomsen Agnete.Thomsen@horten.kommune.no
Arild Wabø Arild.Wabo@horten.kommune.no

 

Introduksjonsprogrammet

Introduksjonsprogrammet
Navn Epost
Tomas Mengestab Tomas.Mengestab@horten.kommune.no

 

Jobbsjansen

Jobbsjansen
Navn Epost
Linda R. Bårdseth Linda.Bardseth@horten.kommune.no

 

Rådgiver

Rådgiver
Navn Epost
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no

 

Undervisningsinspektør

Undervisningsinspektør
Navn Epost
Nina Jernberg Nina.Jernberg@horten.kommune.no

"Kong Sverre" - Skolebygg - Karljohansvern - Klikk for stort bilde

Kontakt

Gry Aas
Gry Aas
Rektor
Tlf: 33 08 57 35
Mob: 975 82 446

Kontakt

  • Horten Kommunale voksenopplæring
    Postboks 10
    3191 Horten
  • Besøk
    Kong Sverre, Nedre vei 18
    3183 Horten
  • Telefon
    33 08 57 30
    33 08 57 32
  • e-post
    vo@horten.kommune.no