Internasjonalt og spennende læringsmiljø!

Forsidebilde - Velkommen til Horten voksenopplæring (Horten voksenopplæring) - Klikk for stort bilde

Horten kommunale voksenopplæring tilbyr opplæring i norsk for voksne innvandrere, grunnskoleopplæring for voksne og spesialundervisning/logopedi for voksne. Vi har et spennende og internasjonalt læringsmiljø med ca. 400 elever fra 45 land. Vi tilbyr også andre tjenester som kunnskapsprøve i alkoholloven, etablererprøve og mor og barn gruppe for innvandrerkvinner. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål eller ønsker mer informasjon om våre tjenester.

 Ansatte ved Horten kommunale voksenopplæring:

Skolens kontor
Navn Epost Epost administrasjonen
Hanne Mari Jordsmyr hanne-mari.jordsmyr@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Olena Timchenko olena.timchenko@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Grunnskole
Navn Epost
Hilde B. Kalvik (teamleder) Hilde.Kalvik@horten.kommune.no
Frode Arnesen Frode.Arnesen@horten.kommune.no
Jon Magnus Erichsen Jon.Erichsen@horten.kommune.no
Ane Marie Hordvik Ane.Hordvik@horten.kommune.no
Helle Kausland Helle.Kausland@horten.kommune.no
Stian McFadden Stian.McFadden@horten.kommune.no
Runar Nødtvedt Runar.Nødtvedt@horten.kommune.no
Heidi Skilnand Heidi.Skilnand@horten.kommune.no
Arild Wabø Arild.Wabo@horten.kommune.no
Norskopplæring
Navn Epost
Agnete Thomsen (teamleder) Agnete.Thomsen@horten.kommune.no
Trine Mellberg (teamleder) Trine.Mellberg@horten.kommune.no
Karin R. Arvesen Karin.Arvesen@horten.kommune.no
Kari H. Ekstrøm Kari.Ekstrom@horten.kommune.no
Unni Eriksen Unni.Eriksen@horten.kommune.no
Camilla Framnes Camilla.Framnes@horten.kommune.no
Nell Gaalaas-Hansen Nell.Gaalaas-Hansen@horten.kommune.no
Ingvild Harvik Ingvild.Harvik@horten.kommune.no
Tove L. Håkestad Tove.Hakestad@horten.kommune.no
Gro Karoline Jahren Gro.Jahren@horten.kommune.no
Marit Kristiansen Marit.Kristiansen@horten.kommune.no
Jon Amund Magnæs Jon.Magnaes@horten.kommune.no
Sherifa Lucie Matteo Sherifa.Matteo@horten.kommune.no
Introduksjonsprogram
Navn Epost
Linda R. Bårdseth (Teamleder) Linda.Bardseth@horten.kommune.no
Trine Gurrich Trine.Gurrich@horten.kommune.no
Mustapha Haddad Mustapha.Haddad@horten.kommune.no
Tomas Mengestab Tomas.Mengestab@horten.kommune.no
Joachim Poppe-Holmdahl Joachim.Poppe-Holmdahl@horten.kommune.no
Rådgivere
Navn Epost
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no
Jon Amund Magnæs Jon.Magnaes@horten.kommune.no

"Kong Sverre" - Skolebygg - Karljohansvern - Klikk for stort bilde

Fant du det du lette etter?

Kontakt

Heidi Anita Walvik
Heidi Anita Walvik
Rektor
Tlf: 33085735
Heidi Norborg
Heidi Norborg
Undervisningsinspektør
Tlf: 33085743
Bente Tronrud
Bente Tronrud
Undervisningsinspektør
Tlf: 33085747

Kontakt

  • Horten Kommunale voksenopplæring
    Postboks 10
    3191 Horten
  • Besøk
    Kong Sverre, Nedre vei 18
    3183 Horten
  • Telefon
    33 08 57 30
    33 08 57 32
  • e-post
    vo@horten.kommune.no