Internasjonalt og spennende læringsmiljø!

Forsidebilde - Velkommen til Horten voksenopplæring (Horten voksenopplæring) - Klikk for stort bilde Horten voksenopplæring tilbyr opplæring i norsk for voksne innvandrere, grunnskoleopplæring for voksne og spesialundervisning/logopedi for voksne.  Vi tilbyr også andre tjenester som kunnskapsprøve i alkoholloven, etablererprøve, mor og barn gruppe for innvandrerkvinner og Hjelpekokken. Vi har et spennende og internasjonalt læringsmiljø med ca. 400 elever fra 45 land. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål eller ønsker mer informasjon om våre tjenester.

 Ansatte ved Horten kommunale voksenopplæring:

Skolens kontor
Navn Epost Epost administrasjonen
Hanne Mari Jordsmyr hanne-mari.jordsmyr@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Vessela Raykova vessela.raykova@horten.kommune.no vo@horten.kommune.no
Grunnskole
Navn Epost
Hilde B. Kalvik (teamleder) Hilde.Kalvik@horten.kommune.no
Frode Arnesen Frode.Arnesen@horten.kommune.no
Ane Marie Hordvik Ane.Hordvik@horten.kommune.no
Jon Magnus Erichsen Jon.Erichsen@horten.kommune.no
Stian McFadden Stian.McFadden@horten.kommune.no
Heidi Skilnand Heidi.Skilnand@horten.kommune.no
Arild Wabø Arild.Wabo@horten.kommune.no
Helle Kausland Helle.Kausland@horten.kommune.no
Runar Nødtvedt Runar.Nødtvedt@horten.kommune.no
Ellen Marie Sagerud Ellen.Sagerud@horten.kommune.no
Norskopplæring
Navn Epost
Agnete Thomsen (teamleder) Agnete.Thomsen@horten.kommune.no
Karin R. Arvesen Karin.Arvesen@horten.kommune.no
Kari H. Ekstrøm Kari.Ekstrom@horten.kommune.no
Camilla Framnes Camilla.Framnes@horten.kommune.no
Ingvild Harvik Ingvild.Harvik@horten.kommune.no
Tove L. Håkestad Tove.Hakestad@horten.kommune.no
Marit Kristiansen Marit.Kristiansen@horten.kommune.no
Jon Amund Magnæs Jon.Magnaes@horten.kommune.no
Sherifa Lucie Matteo Sherifa.Matteo@horten.kommune.no
Trine Mellberg (teamleder) Trine.Mellberg@horten.kommune.no
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no
Elin Raaen Elin.Raaen@horten.kommune.no
Sammy Say Sammy.Say@horten.kommune.no
Nell Gaalaas-Hansen Nell.Gaalaas-Hansen@horten.kommune.no
Gro Karoline Jahren Gro.Jahren@horten.kommune.no
Camilla Angeltun Camilla.Angeltun@horten.kommune.no
Tabita Brandt Tabita.Brandt@horten.kommune.no
Inger Jonassen Inger.Jonassen@horten.kommune.no
Unni Eriksen Unni.Eriksen@horten.kommune.no
Yulia Martyushenko Yulia.Martyushenko@horten.kommune.no
Grethe Reirsen Grethe.Reirsen@horten.kommune.no
Fawn Andersen Fawn.Andersen@horten.kommune.no
Introduksjonsprogram
Navn Epost
Linda R. Bårdseth (Teamleder) Linda.Bardseth@horten.kommune.no
Kjersti Grini Kjersti.Grini@horten.kommune.no
Joachim Poppe-Holmdahl Joachim.Poppe-Holmdahl@horten.kommune.no
Trine Gurrich Trine.Gurrich@horten.kommune.no
Tomas Mengestab Tomas.Mengestab@horten.kommune.no
Rådgivere
Navn Epost
Sølvi N. Kvam Solvi.Kvam@horten.kommune.no
Jon Amund Magnæs Jon.Magnaes@horten.kommune.no

"Kong Sverre" - Skolebygg - Karljohansvern - Klikk for stort bilde

Fant du det du lette etter?

Kontakt

Heidi Anita Walvik
Heidi Anita Walvik
Rektor
Tlf: 33085735
Heidi Norborg
Heidi Norborg
Undervisningsinspektør
Tlf: 33085743
R. Alexander H. Skottvåg
Fung. undervisningsinspektør
Tlf: 33 08 57 47

Kontakt

  • Horten Kommunale voksenopplæring
    Postboks 10
    3191 Horten
  • Besøk
    Kong Sverre, Nedre vei 18
    3183 Horten
  • Telefon
    33 08 57 30
    33 08 57 32
  • e-post
    vo@horten.kommune.no