Årets viktigste søndagstur - blir du med?

fb_header-1-oktober.jpg - Klikk for stort bilde

ÅretsTV-aksjon - også kalt verdens største dugnad - arrangeres 22. oktober. I Horten har vi behov for bøssebærere. Har du to timer å avse? 

22.oktober 2017, mellom16:00 -18:00, går tusenvis av bøssebærere rundt i nabolag i Norge. I år samles pengene fra TV-aksjonen til Unicef og skal bidra til at barn i krig og konflikt får en framtid gjennom utdanning.

Hva kan du gjøre?

For å oppnå et godt resultat trengs bøssebærere. Selve kjernen i Norges største dugnad er nemlig alle som løfter i flokk både før og på selve aksjonsdagen. Alle bidrag gjør dette mulig. Å være bøssebærer er både sosialt og meningsfullt.
 

Hvor kan du melde deg?

Du registrerer deg som bøssebærer på TV-aksjonens egne hjemmesider. I forbindelse med registreringesom bøssebærer har du anledning å velge rodeområde i Horten.  Du vil få tilsendt en sms som bekreftelse på din deltakelse.

Under finner du også komplett liste over rodeledere i Horten. Du kan kontakte en i nærområdet ditt direkte om du heller ønsker det.

Oversikt over rodeledere i Horten:
Rodenavn Rodeleder Telefon
Åsgårdstrand Erik Gundersen 90624493
Borre Aina Klopp 93864488
Skoppum Solfrid M. Sylta/ Anne-Lise Olafsen 45483395/ 93067667
Nykirke Marthe Menes 92816016
Falkensten Tove Gulliksen 90627499
Evjeåsen / Laskenlia Anne Brith Svalestad 91300705
Apenes Anne Lene Svalestad 46838928
Røreasen Anne Brith Svalestad 91300705
Sentrum Nord Eileen M. Kristensen 41147124
Sentrum Syd Eli-Anne Stenhaug 97550050
Holtan Nord Magne Andreas Johnsen 95184978
Tveiten Rikke Eriksen/ Anne Catrine Koren Larsen 90417418/ 90022850

 Målet er at alle i Horten skal få besøk av bøssebærer denne søndagen. Klarer vi det?

Hvor kan jeg lære mer om TV-aksjonen?

Du kan begynne med å se denne videoen!

Sist endret 20.10.2017
Fant du det du lette etter?

Kontakt

  • Horten Kommune
    Postboks 10,
    3191 HORTEN
  • Besøk
    Teatergata 11
    3187 HORTEN
  • Telefon
    33 08 50 00
  • E-post
    postmottak@horten.kommune.no
  • Åpningstider
    Hverdager: 08-15.00
  • Organisasjonsnummer
    964 951 284